2 Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj III niedziela miesiąca. Spotkanie dzieci klas III z rodzicami przed I Komunią św. po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Dzisiaj składamy ofiary na cele inwestycyjne w parafii. Bóg zapłać!
  3. Trwa Nowenna do bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina. Zapraszamy przez kolejne dni Nowenny na wspólną modlitwę 10 minut przed Mszą św. wieczorową. Wspomnienie przypada 23 stycznia br.(sobota).
  4. We wtorek 19 stycznia po Mszy św. porannej Litania do św. Józefa w Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu ku czci św. Józefa. Na zwykłych warunkach można uzyskać odpust zupełny.
  5. W czwartek Duszpasterstwo Przedsiębiorców Diecezji Siedleckiej zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00, następnie Nowenna do św. Jana Pawła II. Pamiętajmy, jak w każdy czwartek o modlitwie o liczne i dobre powołania kapłańskie. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.30 Następnie Różaniec w intencji Misji parafialnych.
  6. W sobotę Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów po Mszy św. o godz. 7.00
    Msza św. wieczorem z formularza niedzielnego.
  7. W przyszłą niedzielę ofiarami do puszek wspomożemy Chorwatów doświadczonych trzęsieniem ziemi. Proszę Parafialny Zespół Caritas o przeprowadzenie zbiórki.
  8. Bóg zapłać za ofiary przekazane na cele parafialne!
  9. Proszę o ofiary na inwestycje w parafii. Można to uczynić przelewem na konto parafialne z dopiskiem KOLĘDA bądź przekazać w kopercie do kancelarii zaznaczając, kto składa ofiarę z podaniem adresu zamieszkania.
    Dziękuję za dotychczas złożone ofiary. Bóg zapłać za hojność.
    W tym roku planujemy wykonać elewację budynku plebanii wraz z montażem bram garażowych i dokończyć brukowanie terenu przy budynku plebanii. W miarę możliwości kontynuujemy prace wykończeniowe wewnątrz budynku plebanii.
  10. W zakrystii są do nabycia świece – gromnice w trzech wielkościach. Zachęcamy do nabycia. Poświęcenie 2 lutego w Święto Ofiarowania Pańskiego.
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  12. Przypominam o zasadach sanitarnych podczas nabożeństw.