1. Przypominam, że:
    • Od września Msze św. niedzielne o godz. 8.00, 10.00 w Intencji Parafian z przypadającymi nabożeństwami, 12.00 dla dzieci i 18.00.
    • Chrzty w II, III, i IV niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00.
  2. We wtorek 1 września na godzinę 8.00 zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. inaugurującą nowy rok szkolny. Prośmy we wspólnej modlitwie do Ducha Świętego o potrzebne dary dla duchowego, moralnego i intelektualnego rozwoju.
  3. W I czwartek miesiąca na godz. 18.00 zapraszamy czcicieli św. Jana Pawła II na Mszę św. i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 20.30 Różaniec radiowy i Nowenna do św. Jana Pawła II. Różaniec poprowadzą lektorki.
  4. W I piątek miesiąca Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Jezusowego po Mszy św. porannej i wieczorowej. Zachęcamy dzieci I Komunijne i młodzież do przeżycia w duchu wynagrodzenia za grzechy, dziewięciu I piątków miesiąca i przyjęcia w tej intencji Komunii św.
  5. W I sobotę miesiąca po Mszy św. porannej i wieczorowej Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów tradycyjnie rano po Mszy św.
  6. Za tydzień I niedziela miesiąca a w naszej Parafii Niedziela Misyjna. Po Mszy św. o godz. 10.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kaplicy. Będziemy gościć ks. Mariusza Misjonarza, który wprowadzi nas w czas przygotowań do Misji Parafialnych. Zachęcam do licznego udziału w liturgii. Będzie też rozprowadzana Gazeta Misyjna jako cegiełka na rzecz Parafii (koszt druku gazetki około 10zł.) Chciałbym żeby znalazła się w każdym domu i służyła pomocą w przygotowaniu duchowym do Misji. Poszukujemy materiału na krzyż misyjny. Na zakończenie Mszy św. o godz. 12.00 obrzęd poświęcenia tornistrów i podręczników. Szczególnie zapraszamy uczniów klas I.
  7. 13 września Dożynki parafialne. Uroczysta Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony, połączona z poświęceniem wieńców o godz. 10.00. Zapraszamy rolników.
  8. Dziękuję za złożone ofiary na cele parafii – Bóg zapłać.
  9. W najnowszym nr Echa Katolickiego znajdziemy ciekawe artykuły i wiadomości z życia naszej Diecezji.
  10. Z początkiem września przedstawimy całkowicie odnowioną stronę internetową Naszej Parafii i parafialnego FB. Zachęcamy do śledzenia wydarzeń.
  11. Przypominam o konieczności zasłaniania nosa i ust w kaplicy a na dworze do zachowania 1,5 metrowych odstępów między osobami. W naszych modlitwach pamiętajmy o osobach starszych, chorych z naszej parafii, oraz o pracownikach służb medycznych i sanitarnych.
  12. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest w dni powszednie rano po Mszy św. a po południu w godzinach 17.00 – 17.45, w sobotę tylko rano.
  13. Spotkanie biblijne „Nowa jakość życia” w środę po Mszy św. wieczorowej w budynku duszpasterskim. Proszę zabrać ze sobą Pismo św. i notatnik.
  14. Katechezy chrzcielne (obowiązkowe) dla rodziców i chrzestnych rozpoczynają się w najbliższą sobotę o godz. 17.00 w budynku duszpasterskim.
  15. Spotkanie organizacyjne z dziewczynkami sypiącymi kwiaty podczas procesji w sobotę o godz. 17.00 w kaplicy.
  16. Spotkanie organizacyjne Zelatorek KŻR z naszej Parafii w sobotę po Mszy św. wieczorowej w budynku duszpasterskim.
  17. W sobotę Wojownicy Maryi zapraszają na publiczny Różaniec w Garwolinie. Rozpoczęcie w Kolegiacie o godz. 8.25. Szczegóły na plakacie.