33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj 33 niedziela zwykła. Dzisiejsze ofiary składane na tacę przeznaczone są na Caritas a ofiary do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu. O godz. 17.30 Nieszpory za zmarłych kapłanów i naszych parafian, którzy odeszli w ostatnim roku do Pana. Serdecznie zapraszamy.
  2. W rozpoczynającym się tygodniu kontynuujemy roznoszenie opłatków na stół wigilijny. Bóg zapłać za składane ofiary na cele parafialne.

Program roznoszenia opłatków na stół wigilijny
    w Parafii św. Jana Pawła II w Sulbinach 2021r. cz. II

Poniedziałek 16.11.2021r.

Od godz. 9.00 – ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Urocza, ul. Grabowa

Od godz. 15.00 – ul. Spacerowa, ul. Ogrodowa, ul. Tęczowa

Od godz. 16.00 – ul. Gracjanów

Wtorek 17.11.2021r.

Od godz. 15.00 – ul. Warszawska, ul. Lipowa

Środa 18.11.2021r.

Od godz. 10.00 – ul. Starowiejska, ul. Nadwodna

Piątek 19.11.2021r.

Od godz. 15.00 – Osiedle Kompozytorów

3. Zapraszamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorową do kaplicy na wspólnotową modlitwę za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach.
    W poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek różaniec wypominkowy. W środę i sobotę koronka do Bożego Miłosierdzia z czytaniem kartek wypominkowych. W niedzielę Nieszpory za zmarłych kapłanów i zmarłych wiernych, którzy w ciągu ostatniego roku odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej.
  4. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. Spotkania biblijne w najbliższą środę po Mszy Św. wieczorowej.
  6. W czwartek po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na Nowennę do św. Jana Pawła II i adorację Najświętszego Sakramentu.
  7. Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów w sobotę po Mszy św. porannej.
  8. Również w sobotę, o godz. 9.00 w kaplicy obowiązkowe spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z klasy I i II szkoły średniej.
  9. W sobotę od południa budynek duszpasterski będzie zajęty. Stowarzyszenie Rodzina Rodzinie organizuje spotkanie integracyjne.
  10. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dzieci klas III i rodziców przed I Komunią św.
  11. W przyszłą niedzielę (III miesiąca) taca inwestycyjna i zbiórka ofiar do puszek na pomoc migrantom.
  12. 21 listopada w niedzielę, w Kolegiacie o godzinie 18.00 Msza św. i spotkanie młodzieży w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. W programie występ zespołu FPS z Białej Podlaskiej.
  13. 26 listopada, w piątek rozpoczniemy rekolekcje w naszej parafii. Zapraszam szczególnie osoby, które nie mogły wziąć udziału w misjach parafialnych.
  14. Dziękuje za ofiary przekazane na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
  15. Dziękuję P. Agnieszce za przygotowanie dekoracji kwiatowych. Bóg zapłać!
  16. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  17. Po każdej Mszy św. zapraszamy do wspólnego odmówienia tajemnicy Różańca w intencji naszej Ojczyzny i obrońców naszych granic. Zachęcam do włączenia się w akcję #MuremZaPolskimMundurem. Możemy zabrać ze sobą kartkę pocztową naszej parafii z wizerunkiem JP II i napisać słowa uznania i podziękowania Straży Granicznej, Policji, Wojsku i Żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej. Na kartki nie naklejamy znaczków a w miejscu adresu piszemy „Obrońcom Granicy”. Kartki przekazujemy pracownikom Poczty Polskiej przy okienku pocztowym.
  18. 5 grudnia br. Organizowany jest kiermasz mikołajkowy dla Wiktorii Kaczyńskiej, naszej parafianki, na pomoc w przygotowaniu do operacji i późniejszą rehabilitację. Prosimy o przekazywanie m. in. zabawek, wyrobów rękodzielniczych, kosmetyków, książek itp. Już dziś zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w kiermaszu, oraz osoby chętne do włączenia się w przygotowania. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach.