- Dzisiaj III niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna.
- W środę na godz. 18.00 zapraszamy na Nowennę do MB Nieustającej Pomocy.
- W każdy czwartek wspominamy św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i Nowennę. Będziemy wspólnie modlić się w intencji przedsiębiorców. Zachęcamy do przedstawiania próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszego patrona. Nowenna bezpośrednio po Mszy św. Następnie adoracja Najświętszego Sakramentu i o godz. 20.30 różaniec w intencji Misji parafialnych.
- W najbliższą sobotę Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
- Zapraszamy gorąco wspólnej modlitwy za dusze czyśćcowe. Wypominki codziennie o godz. 17.30.
- W sobotę, Msza św. wieczorna z formularza Mszy św. niedzielnej.
- W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela Roku Liturgicznego.
- Bóg zapłać za ofiary na cele parafialne!
- Bardzo serdecznie dziękuję osobom, które zaangażowały się w minionym tygodniu w roznoszenie opłatków w naszej parafii. Dziękuję również za składane przy tej okazji ofiary. Bóg zapłać! Od jutra kontynuujemy roznoszenie opłatków.
-
- Poniedziałek – od godz. 16.00 Garwolin ul. Lubelska, Osiedle Mickiewicza
- Wtorek – od godz. 16.00 Garwolin ul. Słoneczna, Osiedle Mickiewicza
- Środa – od godz.16.00 Garwolin, ul. Asnyka
- Czwartek – od godz. 17.00 Sulbiny ul. Osiedlowa, ul. Jasna
- Sobota – od godz. 9.00 Sulbiny ul. Leśna, ul. Łąkowa, ul. Grabowa, ul. Urocza, od godz. 10.00 ul. Wspólna.
Poszukujemy chętnych do rozniesienia opłatków w Rudzie Talubskiej i Czyszkówku, na ul. Drukarskiej, osiedlu Rataja. Można również opłatek odebrać w zakrystii.
- Zachęcam do nabycia świec CARITAS Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, odpowiednio po 20zł, 13zł i 7 zł.
- Dziękuję Pani Krystynie – Sołtys ze Sławin za kwiaty dostarczone do kaplicy. Bóg zapłać!
- Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
- Przypominam o konieczności przestrzegania zasad sanitarnych: dystans społeczny 1,5 – 2 m pomiędzy osobami, obowiązkowe maseczki zasłaniające nos i usta, częste mycie i dezynfekcja dłoni. W naszej kaplicy może jednorazowo przebywać 27 osób. Do Komunii św. przystępujemy w dwóch rzędach: w jednym udzielana jest do ust a w drugim, od strony tabernakulum na rękę. Modlitwą otoczmy osoby dotknięte chorobą, kwarantanną. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach służby zdrowia i służb sanitarnych.
- Dzisiaj Chrzest święty przyjmie: Tadeusz Andrzej Żochowski
- W tygodniu pożegnaliśmy † Mariannę Zalewską i † Wiesława Wielgosza.
- Jutro Msza św. pogrzebowa za † Halinę Sowa o godz. 10.00 w naszej kaplicy. Wieczny odpoczynek….