II NIEDZIELA W OKRESIE BOŻEGO NARODZENIA

1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 10.00. Po każdej Mszy św. możemy wspomóc Wiktorię w rehabilitacji i przygotowaniu do operacji składając ofiary do puszek.
  2. Dziękujemy animatorkom i dzieciom z parafialnej oazy za przygotowanie i zaprezentowanie w miniony czwartek pięknych jasełek bożonarodzeniowych.
  3. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Natomiast po Mszy św. spotkanie biblijne.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. jak w niedzielę. Podczas Mszy św. poświęcimy kredę i kadzidło. Kredą znaczymy drzwi naszych domów i mieszkań wypisując inicjały trzech mędrców ze wschodu, oddzielając je znakiem krzyża oraz bieżący rok a dym spalanego kadzidła niech wznosi się do Boga, jak codzienna modlitwa. Tego dnia ofiary składane na tacę przeznaczone są na misje.
  5. W I piątek miesiąca Nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu po Mszy św. porannej i wieczorowej.
  6. W sobotę Po Mszy św. porannej Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów poprowadzi KŻR św. Bernadetty.
  7. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, kończąca Okres Bożego Narodzenia. W naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 12.00 wystąpi Chór „Fletnia Pana” z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włodawie. Po Mszy św. koncert kolęd. Serdecznie zapraszamy.
  8. Dziękuje za ofiary przekazane na rzecz Parafii:. Bóg zapłać!
  9. Planujemy od 10 stycznia wyruszyć z wizytą duszpasterską do rodzin naszej Parafii. Bliższe informacje i program kolędy podamy w przyszłą niedzielę. Już dziś zachęcamy do zabrania ze sobą folderka kolędowego przygotowanego przez Kurię Diecezjalną.
  10. Bardzo proszę o przestrzeganie zaleceń sanitarnych w naszej kaplicy.
  11. Jutro pogrzeb śp. Krzysztofa Kondeja z Garwolina. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia i zapewniamy o modlitwie za zmarłego.