II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z parafialnej Oazy zapraszają na jasełka, następnie spotkanie dzieci klas III i rodziców przed I Komunią św.
    Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania i ich rodziców. (dotyczy klas I i II)
    Z racji III niedzieli miesiąca taca na inwestycje w parafii.
  2. Kontynuujemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Rozumiejąc przeróżne sytuacje związane z pandemią, będziemy wchodzili do domów tylko na wyraźne zaproszenie gospodarza. W domu należy przygotować na stole: krzyż, świeczniki, wodę święconą, jeśli są dzieci w wieku szkolnym – zeszyty do religii.

Program kolędy:
(17-22.01.2022r.) (jeden z księży będzie wracał na Mszę św. o godz. 18.00)
Poniedziałek – ul. Kwiatowa (2 księży od pocz. i od końca), ul. Topolowa i ul. Jaśminowa (1 ksiądz )
Wtorek – ul. Różana (3 księży od pocz. i od końca)
Środa – ul. Mickiewicza domy jednorodzinne od końca ulicy (1 ksiądz), ul. Gracjanów (1 ksiądz)
Czwartek – oś. Kompozytorów: ul. Beethovena, ul. Dębowa, ul. Akacjowa, ul. Mozarta, (2 księży od pocz. i od końca) ul. Szymanowskiego (1 ksiądz)
Piątek – ul. Lubelska od strony miasta (2 księży), ul. Chopina, ul. Czajkowskiego, ul. Moniuszki, ul. Bacha (1 ksiądz)
Sobota od godz. 9.00 oś. Rataja – ul. Wojciechowskiego, ul. Bukowa (1 ksiądz) ul. Rataja od szkoły, ul. Sosnowa, ul. Klonowa ( 1 ksiądz) ul. Akacjowa, ul. Rataja (1 ksiądz)

Na kolejny tydzień 24 – 29 stycznia 2022r. planujemy od godziny 16.00,
(jeden z księży będzie wracał na Mszę św. o godz. 18.00) Sulbiny:
Poniedziałek –ul. Długa (2 księży od pocz. i od końca) ul. Brzozowa (1 ksiądz),
Wtorek – ul. Parkowa od szpitala (1 ksiądz) ul. Jasna i ul. Starowiejska (1 ksiądz), ul. Nadwodna od strony Rudy Talubskiej (1 ksiądz)
Środa – ul. Osiedlowa od ul. Wspólnej (1 ksiądz), Ul. Ogrodowa od ul. Wspólnej i ul. Tęczowa (1 ksiądz), ul. Spacerowa od ul. Długiej (1 ksiądz).
Czwartek – ul. Wspólna (3 księży od początku i od końca)
Piątek – ul. Leśna od ul Brzozowej (1 ksiądz), ul. Łąkowa (1 ksiądz), ul. Urocza i ul. Grabowa (1 Ksiądz)
Sobota od godz. 9.00 – ul Górna i ul. Dębowa (1 ksiądz od pocz. i 2 księży od końca),
Bardzo prosimy 15 min. przed rozpoczęciem kolędy o zapewnienie transportu dla księży.
Ze sprawami kancelaryjnymi zapraszamy po Mszy św. porannej.

3. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Na czas kolędy nie będzie spotkań biblijnych.
4. W czwartek zapraszamy przedsiębiorców i osoby aktywne zawodowo na Mszę św. i Nowennę do św. Jana Pawła II. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Spotkanie formacyjne poprowadzi ks. Mariusz Zaniewicz.
5. W sobotę po Mszy św. porannej zapraszamy na Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.
6. W przyszłą niedzielę parafialna schola dziecięca zaprasza na wspólne kolędowanie po Mszy św. o godz. 12.00 a Rowerowi JP II po Mszy św. o godz. 18.00.
7. Ks. Bp Kazimierz odwołał swoją decyzję odnośnie ks. Dariusza Kujdy.
8. Dziękuje za ofiary przekazane na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
9. W minionym tygodniu ułożono kamień na schodach w budynku plebanii.
10. Bardzo proszę o przestrzeganie zaleceń sanitarnych w naszej kaplicy.
11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej śp. Zofię Smolewską i śp. Romana Wojciecha Latuszka.