- Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego– MB Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo gromnic. Taca na utrzymanie zakonów klauzurowych w diecezji.
- W poniedziałek wspomnienie św. Błażeja, patrona w chorobach gardła. Błogosławieństwo świec i wiernych po Mszy św. porannej i wieczorowej.
- Czcicieli MB Nieustającej Pomocy zapraszamy na nowennę w środę przed Mszą św. wieczorową.
- Również w środę wspomnienie św. Agaty, patronki strzegącej domów przed żywiołami i kobiet w chorobach piersi. Podczas Mszy św. wieczorowej pobłogosławimy chleb i sól ( należy przynieść ze sobą).
- Nowenna do św. Jana Pawła II w czwartek po Mszy św. wieczorowej. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. Modlimy się za księży i o nowe powołania z naszej parafii.
- W I piątek miesiąca nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa po Mszy św. porannej i wieczorowej.
- W sobotę miesiąca Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
- Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła.
- Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
- Rozpoczęły się ferie zimowe. Życzymy dobrego odpoczynku zarówno dzieciom, jak i nauczycielom. Zachęcamy do odbycia pielgrzymki jubileuszowej do Kościołów Stacyjnych (np. Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Garwolinie, Sanktuarium MB Szkaplerznej w Górkach).
- W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefę Kurach. Rodzinie pogrążonej w żałobie składamy wyrazy serdecznego współczucia i zapewniamy o modlitwie.