Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego kończąca Okres Bożego Narodzenia a jednocześnie II Niedziela miesiąca. KŻR tego dnia składają doroczną ofiarę na Misje. Zmianka tajemnic różańcowych i konferencja formacyjna po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. W czwartek rozpoczynamy Nowennę przed wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, męczenników z Pratulina. Przez kolejne dni Nowenna 10 minut przed Mszą św. wieczorową.
    W czwartek Duszpasterstwo Kobiet Diecezji Siedleckiej zaprasza kobiety na spotkanie z cyklu Umiłowana. Msza św. o godz. 18.00 i Nowenna do św. Jana Pawła II. Módlmy się w intencji kobiet o świętość ich życia i otwartość na życie. Pamiętajmy, jak w każdy czwartek o modlitwie o liczne i dobre powołania kapłańskie. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.30 Następnie Różaniec w intencji Misji parafialnych. Przy tej okazji zachęcam do składania duchowych darów w intencji dobrego przeżycia Misji parafialnych i naszego misjonarza. Formularze znajdziemy na stronie parafialnej.
  3. W sobotę Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i w intencji naszych dobrodziejów po Mszy św. o godz. 7.00
    Msza św. wieczorem z formularza niedzielnego.
  4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Zapraszam do kaplicy dzieci klas III z rodzicami. Spotkanie przed I Komunią św. po Mszy św. o godz. 12.00.
    Tego dnia składamy ofiary na cele inwestycyjne w parafii.
  5. Dziękuję za doroczne ofiary składane w kancelarii i przesłane na rachunek bankowy. W tym roku nie ma wizyty duszpasterskiej. Proszę jednak o zwyczajową ofiarę, składaną zwykle jako kolędę na inwestycje w parafii. Można to uczynić przelewem na konto parafialne z dopiskiem KOLĘDA bądź przekazać w kopercie do kancelarii zaznaczając, kto składa ofiarę z podaniem adresu zamieszkania. Bóg zapłać za hojność!
    W tym roku planujemy na wiosnę wykonać elewację budynku plebanii i dokończyć brukowanie terenu przy budynku plebanii. W miarę możliwości będziemy kontynuować prace wykończeniowe wewnątrz budynku plebanii.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  7. Przypominam o zasadach sanitarnych podczas nabożeństw.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: śp. Janinę Kurach, śp. Barbarę Wandę Grudniak i śp. Helenę Porycką. Wieczny odpoczynek….