NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Składamy wszystkim Parafianom i Gościom najlepsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Jezus umocni Waszą wiarę, usunie lęk o własne życie i rozpali nadzieję pełną nieśmiertelności. Radosnego świętowania Wielkiej Nocy w gronie rodziny i przyjaciół.
  2. Msze św. o godz. 6.00 poprzedzona Procesją Rezurekcyjną, a następnie o godz. 10.00, 12.00 i 18.00.
  3. Nowenna do Bożego Miłosierdzia będzie odmawiana codziennie, od dzisiaj do soboty włącznie przed Mszą św. wieczorową.
  4. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca na KUL, uczelnie i szkoły katolickie w naszej Diecezji.
  5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do św. Jana Pawła II i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 20.30 Różaniec w intencji Misji Parafialnych.
  6. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów. Modlitwę poprowadzi KŻR św. Józefa.
  7. W następną niedzielę będziemy przeżywać Święto Miłosierdzia Bożego, które rozpoczyna w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na wspólną modlitwę Koronką do Bożego Miłosierdzia w naszej Kaplicy o godz. 15.00.
  8. Serdecznie słowa wdzięczności kierujemy do P. Agnieszki za przygotowanie pięknej dekoracji świątecznej: Ołtarza Adoracji i Bożego Grobu. Dziękujemy również osobom wspomagającym: P. Agnieszce i Mirosławowi, P. Antoniemu, P. Pawłowi, P. Leszkowi, dziewczętom z parafii, ministrantom Janowi i Piotrowi. Dziękuję KŻR i wszystkim darczyńcom za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać!
  9. Dziękuję ks. Krzysztofowi za przygotowanie celebracji liturgicznych i komentarzy. Lektorom i ministrantom za posługę podczas liturgii. Panu Organiście za przygotowanie i poprowadzenie śpiewów podczas świętego Triduum Paschalnego. Rodzicom dziewczynek i dziewczynkom sypiącym kwiaty i niosącym poduszki za piękne włączenie się w Procesję Rezurekcyjną. Osobom niosącym sztandary, różaniec i baldachim. Druhom strażakom za przygotowanie i strzeżenie ogniska. Bóg zapłać!
  10. P. Uli i osobom sprzątającym co tydzień kaplicę dziękuję za stałą troskę o nasze miejsce modlitwy. Bóg zapłać!
  11. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  12. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych w naszej kaplicy i na zewnątrz. Zachęcamy do korzystania z maseczek – wyłożone są obok płynów do dezynfekcji rąk przy wejściu do kaplicy. Prosimy o modlitwę za chorych, służbę zdrowia i służby sanitarne.