V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę inwestycyjną z racji III niedzieli miesiąca.
    Dzieci klas III przeżywają swoja I Komunię św. Przez cały Biały tydzień dzieci uczestniczą w nabożeństwie majowym i wieczornej Mszy św.
    Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. Rocznica I Komunii św. dla klas IV zaplanowana jest na 12 czerwca br.
  3. Spotkanie biblijne ze względu na uroczystości parafialne wyjątkowo we wtorek po Mszy św. wieczorowej.
  4. W środę, 18 maja w 102 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy tegorocznych małżonków – jubilatów do wspólnego świętowania rocznicy Sakramentu Małżeństwa i odnowienia przysięgi małżeńskiej. Zapraszamy również osoby przeżywające w tym roku swoje okrągłe urodziny. Po uroczystej Mszy św. zapraszamy dostojnych Jubilatów i wszystkich uczestników uroczystości na papieski tort urodzinowy. Trwają jeszcze zapisy. Zapraszamy.
  5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do św. Jana Pawła. Zapraszamy!
  6. W sobotę dzieci komunijne wyjeżdżają na pielgrzymkę dziękczynną do Kodnia i Kostomłotów. Jest nadzieja, że odwiedzimy również Pratulin.
  7. Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów w sobotę po Mszy św. porannej.
  8. W przyszłą niedzielę poświęcenie pól w Sulbinach i Mierziączce. W Mierziączce Msza św. o godz. 15.00. W Sulbinach procesja o godz. 17.00 : I procesja wyruszy z końca ul. Górnej w kierunku kaplicy, II procesja od kapliczki na skrzyżowaniu ul. Leśnej i ul. Uroczej, ul. Leśną, ul. Spacerową i ul. Długą do krzyża przy Meblopłycie, III procesja od remizy OSP Sulbiny do kaplicy. Proszę o przygotowanie ołtarzy z krzyżem, świecami i wodą święconą. Prosimy o zapewnienie transportu dla księży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo dla rolników i obfite plony ziemi, o szacunek dla ludzkiej pracy i codziennego chleba. W Sławinach poświęcenie pól w późniejszym terminie.
  9. Zapraszamy małżeństwa z naszej Parafii do wstąpienia w szeregi Kościoła Domowego. Jest to małżeńska i rodzinna gałąź Ruchu Światło Życie ukierunkowana na formację duchową, zapoczątkowanego przez Sługę Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego.
  10. Dziękuję za ofiary przekazane w ostatnim tygodniu na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
  11. Dziękuje ministrantom i strażakom za wykonane prace na placu kościelnym. Bóg zapłać!
  12. Chrzest św. przyjmie dziś Franciszek Zenon. Gratulujemy rodzicom!
  13. Powiatowy Zarząd Dróg w Garwolinie informuje, że w okresie od maja do listopada 2022 roku będą występowały utrudnienia w ruchu pojazdów i pieszych na ul. Jana Pawła II w Garwolinie w związku z zaplanowanymi robotami. Wobec powyższego prosimy o stosowanie się do czasowej organizacji ruchu, która będzie obowiązywała od dnia 23.05.2022r. W szczególności prosimy o nie pozostawianie pojazdów w strefie prowadzonych robót, które będą blokowały ruch pojazdów budowy.