V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie żale po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. Dzisiaj zapisy na EDK po każdej Mszy św., w środę od 18.30 do 19.30 i w piątek od 18.00,. Msza św. na rozpoczęcie EDK w najbliższy piątek, 8 kwietnia o godz. 21.00. Przez całą noc, do Mszy św. porannej w sobotę, adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji EDK.
  3. Są jeszcze do nabycia paschaliki – świece wielkanocne. Ofiarami wspieramy działania charytatywne Caritas. Dziękuję za przekazane dary dla uchodźców. Bóg zapłać!
  4. We wtorek o godzinie 19 spotkanie lektorów.
  5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorową. Po Mszy św. spotkanie biblijne. O godz. 19.00 w kaplicy spotkanie nowego KŻR Rodziców za dzieci i dzieci.
  6. W I czwartek miesiąca zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. i Nowennę do św. Jana Pawła II. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00. Będziemy modlić się za kapłanów i o nowe powołania, szczególnie z naszej parafii. Modlitwą obejmiemy członków Apostolatu Margaretka.
  7. W piątek po Mszy św. wieczorowej Droga Krzyżowa.
  8. W sobotę Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
  9. W przyszłą sobotę o godz. 9.00 rodzice dzieci komunijnych sprzątają kaplicę.
  10. Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm i procesja w kaplicy. Przed Mszą św. o godz. 12.00 gromadzimy się przed budynkiem duszpasterskim, gdzie rozpocznie się liturgia i skąd wyruszymy w procesji do kaplicy. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Zachęcamy do nabywania palm na Niedzielę Palmową. Rozprowadza je Pani Ula. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na cele parafialne.
  11. W przyszłą niedzielę zapraszamy na godz. 19.00 na Drogę Krzyżową ulicami parafii. Tradycyjną trasą poniesiemy krzyż wykonany na wzór Krzyża Światowych Dni Młodzieży. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwie.
  12. Zapraszamy na Katechezy Paschalne. Wygłosi je ks. Krzysztof w Wielkim Tygodniu: w poniedziałek, wtorek i środę po Mszy św. wieczorowej.
  13. Przeszło 120 dzieci uczestniczyło w tegorocznej VI edycji EDK KIDS. Dziękuję organizatorom – 12 opiekunom i ks. Krzysztofowi za podjęcie się zorganizowania i przeprowadzenie Drogi Krzyżowej. Gratulujemy uczestnikom i dziękujemy rodzicom za zaufanie i modlitewne towarzyszenie dzieciom. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy do sponsorów: Państwo Marek i Katarzyna Sabat, Piekarnia „Górski”, Hurtownia „Janpol”, Hurtownia „Erpak”, Restauracja „Sulbin”, Drukarnia „Pixel”, OSP Sulbiny, Doktorowi Krzysztofowi Żochowskiemu juniorowi i harcerzom. Bóg zapłać!
  14. Dziękuje za ofiary przekazane w ostatnim tygodniu na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
  15. Bóg zapłać! za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
  16. Bóg zapłać! Panu Dariuszowi i Panu Arturowi za odśnieżenie chodnika wokół kaplicy.
  17. Z wielką radością informuję, że oprócz zakończenia dotychczasowych inwestycji związanych z budynkami parafialnymi i ich otoczeniem, parafia na dziś nie posiada już żadnych zobowiązań finansowych. Chcę podziękować wszystkim darczyńcom, którzy wspierali finansowo inwestycje parafialne i modlitwą oraz życzliwością wspierali proboszcza. Bóg zapłać!