XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj XII niedziela zwykła, III miesiąca – taca na inwestycje w parafii. Ofiarami do puszek wspieramy KUL i szkoły katolickie w naszej diecezji.
  2. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesje wokół kaplicy po nabożeństwie czerwcowym.
  3. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Po procesji eucharystycznej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Na zakończenie adoracji Litania do św. Jana Pawła II i ucałowanie relikwii.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. Tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Również w piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci szkolne, rodziców, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. dziękczynną o godz. 8.00.
  7. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Lektorów.
  8. Z radością informujemy, że do KŻR przybywają nowi członkowie. Cieszymy się bardzo i zapraszamy kolejnych chętnych czcicieli Matki Bożej do włączania się we wspólnotę różańcową.
  9. Dziękuję mieszkańcom poszczególnych ulic za przygotowanie okazałych i pięknych ołtarzy na Uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać!
  10. Dziękuje Druhom i Druhnom OSP Sulbiny i Policji za zabezpieczenie przejścia procesji i niesienie baldachimu. Dziękuję służbie liturgicznej ołtarza za asystę, dziewczynkom sypiącym kwiaty i niosącym poduszki, dzieciom komunijnym i rocznicowym za włączenie się w procesję, rodzicom za towarzyszenie dzieciom, KŻR i osobom niosącym chorągwie. Panu organiście za przewodzenie śpiewom a P. Agnieszce naszej sulbińskiej Sołtys za ufundowanie 400 śpiewników na procesję. P. Uli i wspierającym ją kobietom za przygotowanie kaplicy i otoczenia na uroczystość. Bóg zapłać!
  11. Szczególne słowo podziękowania składam na ręce P. Urszuli za inicjatywę ułożenia dywanu kwiatowego w naszej kaplicy i wszystkim osobom, które dostarczyły kwiaty i pomogły w realizacji tego przedsięwzięcia. Bóg zapłać!
  12. W sobotę po Mszy św. porannej Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.
  13. Dziękuję za ofiary przekazane w ostatnim tygodniu na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
  14. Dziś w naszej Parafii Chrzest św. przyjmą: Zuzanna i Jacek. Wyrażamy naszą radość i gratulujemy rodzicom.