XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiaj XVI Niedziela zwykła w ciągu roku. Trzecia niedziela miesiąca, taca na budowę kościoła.
  2. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy przed Mszą św. wieczorową.
  3. W czwartek po Mszy św. wieczorowej Nowenna do św. Jana Pawła II. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  4. W piątek wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Modlitwa w intencji kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. porannej i wieczorowej.
  5. W sobotę wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP. W modlitwie pamiętajmy o naszych dziadkach i babciach. Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
  6. Za tydzień odpust ku czci św. Anny, patronki Garwolina. Uroczysta Msza św. w Kolegiacie o godz. 12.00.
  7. Dziękujemy za ofiary na budowę kościoła. Bóg zapłać!
  8. W tym tygodniu planowane jest ukończenie prac przy betonowaniu ścian dzwonnicy i kontynuowanie prac przy wznoszeniu kościoła. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczą co tydzień w modlitwie różańcowej w intencji budowy kościoła parafialnego i składającym ofiary. Bóg zapłać!
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Rozpoczęły się żniwa. Prośmy dobrego Boga o błogosławieństwo dla rolników i dobrą pogodę, aby mogli zebrać plony ziemi. Rolników prosimy o uszanowanie przykazania Bożego, nakazującego świętowanie niedzieli i powstrzymanie się od prac niekoniecznych.
  11. Zbliża się sierpień, miesiąc abstynencji. Podejmijmy wyzwanie, ofiarowując abstynencję i modlitwę w intencji naszej Ojczyzny, o trzeźwość i jedność w narodzie, i w naszych rodzinach.
  12. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy tradycyjnie z Garwolina 3 sierpnia( niedziela). Zachęcamy szczególnie młodzież do podjęcia wyzwania i przeżycia przygody z Bogiem w ekstremalnych warunkach. Bliższe informacje organizacyjne za tydzień.
  13. Dzisiaj Chrzest św. przyjmują: Helena, Nikodem, Robert i Roman. Gratulujemy rodzicom.
  14. Przypominamy, że interesantów przyjmujemy w kancelarii w tygodniu po Mszy św.

 

Powrót do archiwum ogłoszeń