XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dzisiaj XXV niedziela zwykła. Z racji III niedzieli taca na budowę kościoła. Spotkanie dzieci klas III przed I Komunią św. dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00.
  Po Mszach św. Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał ofiary do puszek, na pomoc naszemu parafianinowi ze Sławin – Krzysiowi cierpiącemu na genetyczną Dystrofię Mięśniową Duchenne’a. Bóg zapłać za dar serca! Zachęcamy również do zbierania i przynoszenia plastikowych nakrętek (można je zostawiać z tyłu kaplicy przy wejściu).
 2. Pragniemy podziękować komitetowi organizacyjnemu dożynek i Wspólnocie św. Jana Pawła II za włożony trud w przygotowanie uroczystości. Wszystkim uczestnikom uroczystości dożynkowych i miłym gościom dziękujemy za obecność.
  Paniom Sołtys: Agnieszce Koronka i Krystynie Cylejowskiej oraz wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie i udział w Dożynkach parafialnych.
  Przedstawicielom poszczególnych wiosek za przygotowanie pięknych wieńców, chlebów i reprezentację.
  Słowa wdzięczności kierujemy do zespołów: Parafialnej Scholi Dziecięcej, Scholi Ks. Szajdy, Klubowi Seniora „Chwilo trwaj” z Garwolina i Zespołowi „Fale Wilgi” za piękny koncert i podtrzymywanie dobrej atmosfery podczas wspólnego biesiadowania.
  Dziękujemy Gospodyniom KGW ze Sawin i Mierziączki oraz wszystkim gospodyniom za przygotowanie wyśmienitych potraw i ciast.
  GCAiK  i Strażakom OSP Sulbiny za udostępnienie namiotów i sceny, Państwu Sabat za udostępnienie namiotów.
  Osobom, które uatrakcyjniały czas dzieciom poprzez malowanie twarzy, robienie waty cukrowej i popcornu oraz wydawaniu lodów – serdeczne Bóg zapłać!
  Dziękujemy sponsorom atrakcji dożynkowych: Właścicielom Lodziarni Domareccy za ofiarowane lody, OSM Garwolin za przekazane produkty, dziękujemy za wypożyczenie nieodpłatne urządzeń do waty cukrowej i popcornu.
  Dziękujemy P. Uli i Kindze za dekoracje w kaplicy. Pawłowi, ministrantom Pawłowi i Piotrkowi za wykoszenie trawy na posesji parafialnej. Bóg zapłać!
  Bóg zapłać za złożone datki na budowę kościoła!
 3. W najbliższy wtorek nastąpi podpisanie umowy na wykonanie dokumentacji projektowej kościoła parafialnego. Prosimy o modlitwę w tej intencji.
 4. W czwartek Msza św. i Nowenna do św. Jana Pawła II. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za dusze czyśćcowe. Spotkanie dla osób przeżywających śmierć bliskich po Nowennie w budynku duszpasterskim.
 5. Spotkanie lektorów w piątek o godz. 19.00.
 6. Spotkanie dzieci klas IV – po I Komunii św. w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
 7. Zapraszamy dzieci klas III-VI na spotkania formacyjne w Ruchu Światło-Życie (OAZA), a Małżonków do Kościoła Domowego. Zgłoszenia przyjmuje ks. Proboszcz. Wspólne spotkanie w ostatni piątek miesiąca – Msza św. o godz. 18.00.
 8. Bóg zapłać za ofiary duchowe i materialne składane na rzecz Parafii
 9. Chrzest św. przyjmuje dziś Adrianna i Szymon. Cieszymy się bardzo i gratulujemy rodzicom.
 10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Ostolską z Sulbin i śp. Benedykta Gąsiewicza z Jaźwin. Rodzinom pogrążonym w żałobie wyrażamy serdeczne współczucie i zapewniamy o modlitwie.

  Przychodnia Lekarska „TALMED” w Rudzie Talubskiej zaprasza w dniu 27.09.2022 r. od godz. 14.00 na odpłatne badania USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów i piersi oraz echo serca. Bliższe informacje w przychodni.

 

Powrót do archiwum ogłoszeń

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Świętego Jana Pawła II w Sulbinach

Sulbiny, ul. Górna 7, 08-400 Garwolin
NIP 8262181886, REGON 143001595

Numer rachunku bankowego Parafii:
Bank Spółdzielczy w Garwolinie:
33 9210 0008 0002 9157 2000 0010

e-mail: kancelaria@parafia-sulbiny.pl
Telefon: +48 724 814 151

Kancelaria parafialna czynna:

Wtorek – Piątek
– w godzinach od 16:30 do 17:30

Sobota
– po Mszy św. o godzinie 7:00

Proboszcz:
ks. mgr lic. Leszek Dąbrowski
ksleszek@parafia-sulbiny.pl

Nabożeństwa

Porządek Mszy Świętych

Dni powszednie:
– godzina 7:00
– godzina 18:00

Środa
– godzina 18:00
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek
– godzina 18:00
Msza Św. i Nowenna do Świętego Jana Pawła II
indywidualna adoracja Najświętszego Sakramentu
(możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty)

– godzina 20:30
Różaniec i Apel Jasnogórski

I piątek miesiąca:
– godzina 7:00
– godzina 18:00

I sobota miesiąca:
– godzina 7:00
– godzina 18:00

I niedziela miesiąca:
– godzina 10:00
Msza Św. w intencji Parafian,
adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja

II, III i IV niedziela miesiąca:
– godzina 8:00
– godzina 10:00
– godzina 12:00
– godzina 18:00