III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna. Po Mszy św. o godz. 10.00 Nabożeństwo majowe i procesja eucharystyczna wokół kaplicy. Zachęcamy do licznego udziału i gorliwego uczestnictwa w nabożeństwach. Szczególnie zachęcamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  2. Prosimy o zadbanie o przydrożne krzyże i kapliczki i zachęcamy do gromadzenia się przy nich na wspólne śpiewanie Litanii Loretańskiej i pieśni maryjnych.
  3. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny. Msze św. jak w niedzielę. Podczas uroczystej Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji strażaków OSP Sulbiny dziękując Bogu za ich ofiarną służbę i zawierzając ich opiece św. Floriana.
  4. W środę po Mszy św. wieczorowej spotkanie dzieci komunijnych i rodziców.
    Również w środę, z racji rozpoczynającego się dziś Tygodnia Biblijnego zapraszamy na celebrację Słowa Bożego po Mszy św. wieczorowej w budynku duszpasterskim. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma św.
  5. W I czwartek miesiąca podczas Mszy św. i Nowenny do św. Jana Pawła II modlimy się w intencji: o uświęcenie kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy członków Apostolatu Margaretka. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  6. W I piątek miesiąca nabożeństwo wynagradzające Sercu Jezusowemu po Mszy św. porannej.
  7. Od maja będziemy uroczyście przeżywać I soboty miesiąca. Zapraszamy czcicieli Matki Bożej na Mszę św. z rozważaniem Maryjnym o godz. 7.00. Zachęcamy do przyjęcia komunii św. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. Odmówimy wspólnie Różaniec. O poprowadzenie modlitwy poproszę KŻR św. Maksymiliana. Różaniec w intencji budowy kościoła i naszych dobrodziejów w kolejne soboty.
  8. 18 maja w 102 rocznicę urodzin św. Jana Pawła II, zapraszamy tegorocznych małżonków – jubilatów do wspólnego świętowania rocznicy Sakramentu Małżeństwa i odnowienia przysięgi małżeńskiej.
  9. Zapraszamy również osoby przeżywające w tym roku swoje okrągłe urodziny. Jubilatów prosimy, aby zgłaszali się w kancelarii.
  10. Dziękuję ks. Krzysztofowi i Animatorom za przygotowanie młodzieży do bierzmowania. Bóg zapłać!
  11. Dziękuję za ofiary przekazane w ostatnim tygodniu na rzecz Parafii. Bóg zapłać!