NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Narodzenia Pańskiego.
    Po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy na „Jasełka bożonarodzeniowe” w wykonaniu dzieci oazowych z naszej parafii.
    Spotkanie bożonarodzeniowe wszystkich KŻR o godz. 15.00 w kaplicy, następnie spotkanie integracyjne w budynku duszpasterskim. Serdecznie zapraszamy.
  2. W czwartek modlimy się w intencji kobiet. Nowenna do św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczorowej.
  3. W sobotę różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci przedszkolne tradycyjnie zaprezentują „Jasełka bożonarodzeniowe”. Zapraszamy.
  5. Spotkanie pielgrzymkowe grupy 5 w parafii MBCz w Garwolinie w przyszłą niedzielę o godz. 15.00.
  6. Spotkanie formacyjne rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się w ostatnią niedzielę stycznia (28) po Mszy św. o godz. 12.00.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za wsparcie materialne i duchowe parafii. Dziękuję KŻR za złożone ofiary na misje. Bóg zapłać!
  9. Dziękujemy za reprezentowanie naszej wspólnoty podczas „Orszaku Trzech Króli” ministrantowi Piotrowi – w roli króla i parafianom/uczestnikom orszaku.
  10. Dziękuję młodzieży za przygotowanie kredy i kadzidła na wczorajszą uroczystość. Bóg zapłać!
  11. Dziękuję P. Tomaszowi za złożony dar Jezusowi Nowonarodzonemu w postaci kadzidła liturgicznego. Bóg zapłać!
  12. Od 12 stycznia br. wchodzi na ekrany kin film „Powstaniec 1863”, poświęcony bohaterowi powstania styczniowego, kapłanowi diecezji siedleckiej – ks. Stanisławowi Brzósce. To opowieść o zrywie niepodległościowym, o odwadze i ofiarności w walce o wolną Polskę. Przeżywając obchody 160 rocznicy powstania styczniowego zachęcamy do obejrzenia filmu.
  13. Za tydzień, w Kolegiacie garwolińskiej o godz. 16.30 Msza św. i pierwsze spotkanie dla rodziców pogrążonych w żałobie po utracie dziecka. Serdecznie zapraszamy.
  14. Kontynuujemy wizytę duszpasterską: 8 – 13 stycznia 2024r.
    Poniedziałek ul. Różana (3 księży od początku i od końca).
    Wtorek ul. Słoneczna (3 księży od początku i od końca).
    Środa ul. Kwiatowa (2 księży od początku i od końca).
    Czwartek ul. Mickiewicza -domy jednorodzinne (1 ksiądz od końca) ul. Drukarska i ul. Mickiewicza od ul. Lubelskiej -domy jednorodzinne (1 ksiądz), ul. Gracjanów od ul. Lubelskiej (1 ksiądz).
    Piątek ul. Warszawska od ronda do rzeki i ul. Lipowa (1 ksiądz), ul. Lubelska od strony Garwolina, ul. Chopina, ul. Warszawska do Biedronki (2 księży).
    Sobotaod godziny 9.00 Osiedle Rataja: ul. Wojciechowskiego, ul. Bukowa (1 ksiądz), ul. Rataja od szkoły, ul. Sosnowa, ul. Klonowa (1 ksiądz), ul. Akacjowa, ul. Rataja (1 ksiądz).

W kolejnym tygodniu (15 – 20 stycznia 2024r.) planujemy wizytę duszpasterską w następującym porządku: od godziny 16.00
    Poniedziałek ul. Beethovena, ul. Dębowa, ul. Akacjowa, ul. Mozarta (2 księży od początku i od końca)
    Wtorek ul. Szymanowskiego (1 ksiądz), ul. Moniuszki, ul. Czajkowskiego i ul. Bacha (1 ksiądz).
    Środa ul. Słowackiego (2 księży od początku i od końca)
    Czwartek Al. Legionów Bloki A,I,E (2 księży)
    Piątek Al. Legionów Bloki C,Ł,L (1 ksiądz), K,J (1 ksiądz)
    Sobota – od godz. 9.00 Mierżączka (1 ksiądz), Al. Legionów Blok M

Bardzo prosimy 15 min. przed rozpoczęciem kolędy o zapewnienie transportu dla księży.