V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Taca na budowę kościoła.
    Dzisiaj, po każdej Mszy św. możemy zaopatrzyć się w palmy na przyszłą niedzielę. Dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na budowę kościoła.
    Trwamy w ogólnopolskiej Nowennie w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego. Stosowne modlitwy podejmujemy codziennie po każdej Mszy św. do 24 marca br.
    Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny. Różaniec w każdą niedzielę o godz. 9.30. Prowadzą KŻR.
  1. We wtorek Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00. Po Mszy św. wieczorowej męski różaniec w intencji ojców. Prowadzą męskie KŻR św. Maksymiliana i św. Andrzeja Boboli.
  2. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek Nowenna do św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczorowej. Modlimy się w intencji przedsiębiorców. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
  4. Wszystkich członków OAZY i Domowego Kościoła, oraz sympatyków zapraszamy na Mszę św. w najbliższy piątek o godz. 18.00.
  5. Droga Krzyżowa w naszej kaplicy w piątek, po Mszy św. wieczorowej.
  6. Zapraszamy do wzięcia udziału w EDK. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 20.00 w naszej kaplicy. Uczestnicy wesprą budowę naszego kościoła parafialnego modlitwą, ofiarą i podjętym trudem drogi. Zachęcamy do wsparcia uczestników EDK modlitwą podczas całonocnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapisy na EDK dziś po każdej Mszy św. i w piątek od godz. 18.00.
  7. W sobotę różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów po Mszy św. porannej.
  8. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnego przygotowania palm na przyszłą niedzielę. Warsztaty w sobotę o godz. 10.00 w budynku duszpasterskim. Przynieśmy ze sobą potrzebne materiały.
  9. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Uroczysta procesja z palmami przed Mszą św. o godz. 12.00. Gromadzimy się z palmami przed budynkiem duszpasterskim, gdzie rozpocznie się liturgia. Zachęcamy szczególnie dzieci do wzięcia udziału w procesji z palmami.
  10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  11. Bóg zapłać za wsparcie materialne i duchowe parafii.
  12. Dziękuję P. Markowi, który wraz z rodziną przygotował miniatury naszego kościoła parafialnego. Bóg zapłać! Przekazuję je jako podziękowanie darczyńcom za okazaną pomoc w realizacji naszego kościoła.
  13. Jutro pogrzeb śp. Andrzeja Jerzego Patrycy i śp. Haliny Tycińskiej.