VIII NIEDZIELA WIELKANOCNA ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO

1. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy w Kościele Okres Wielkanocny. Po Mszy św. o godz. 10.00 Nabożeństwo czerwcowe i procesja eucharystyczna wokół kaplicy z racji I Niedzieli miesiąca. Zbieramy dzisiaj ofiary do puszek na budujące się kościoły w naszej diecezji.
  2. Nabożeństwa ku czci Serca Jezusowego po Mszy św. wieczorowej a w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  3. O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało poproszę mieszkańców ulic:
    1. Kwiatowej, Jaśminowej i Topolowej
    2. Różanej i Lelewela
    3. Mickiewicza (domy jednorodzinne) nikogo nie było z ulicy na spotkaniu
    4. Parkowej, Starowiejskej i Nadwodnej.
    Bardzo proszę o włączenie się w przygotowania możliwie wszystkich mieszkańców ulic.
  4. W środę przed Mszą św. wieczorową Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W II czwartek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. i Nowenna do św. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i na spotkanie formacyjne kobiety z Duszpasterstwa „Umiłowana”. Informacje szczegółowe na plakacie. Adoracja eucharystyczna do godz. 20.00.
  6. Do czwartku można zapisać się na diecezjalne spotkanie młodzieży w Woli Gułowskiej „ Jerycho Młodych”. Zapraszamy młodzież już od 8 klasy. Zapisy u ks. Krzysztofa.
  7. Spotkanie dzieci klas IV i rodziców przed rocznicą I Komunii św. w piątek o godz. 19.00 w kaplicy. Spowiedź dzieci w tygodniu.
  8. W piątek spotkanie lektorów o godz. 19.00.
  9. Ks. Krzysztof zaprasza chętnych chłopców od 3 klasy, którzy chcieliby pełnić posługę liturgiczną jako ministranci. Zgłaszać się można w zakrystii.
  10. Są do odebrania w zakrystii zamawiane książki „od Paschy do Paschy”.
  11. W sobotę po Mszy św. porannej Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.
  12. Dziękujemy parafialnej scholi dziecięcej i Oazie, oraz rodzicom za wspólną pielgrzymkę do sanktuariów Roztocza. Bóg zapłać!
  13. W Sławinach Poświęcenie pól i nowego krzyża.
  14. Przewodnik pielgrzymkowej grupy 7B ks. Leszek zaprasza pielgrzymów i chętnych na spotkanie w Parafii MB Częstochowskiej dziś po Mszy św. o godz. 17.00
  15. Za tydzień o godz. 12.00 Msza św. rocznicowa I Komunii św.
  16. W przyszłą niedzielę parafialna Oaza przygotuje ciasto. Nabywając je po Mszach św., wesprzemy dzieci jadące na wakacyjne rekolekcje oazowe. Z góry dziękujemy za wsparcie. Bóg zapłać!
  17. Dziękuję za ofiary przekazane w ostatnim tygodniu na rzecz Parafii. Bóg zapłać!
  18. Dziękuje P. Sławomirowi z pielęgnację żywopłotu i trawników. Bóg zapłać!
  19. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK w Garwolinie zaprasza 12 czerwca br. na plenerową imprezę integracyjna na Ścieżce Przyrodniczo – Kulturowej w Hucie Garwolińskiej. Bliższe informacje na plakacie.