XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła. Poświęcenie opłatków na stół wigilijny podczas Mszy św. o godz. 8.00.
    Spotkanie dzieci klas II po Mszy św. o godz. 12.00.
    Gościmy dzisiaj P Grzegorza Kicińskiego, który prowadzi Fundację Most do nieba. Ofiarami do puszek wesprzyjmy funkcjonowanie jedynego na Litwie hospicjum dla dzieci i dorosłych.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Codziennie o godz. 17.30 Wypominki. W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki Różaniec wypominkowy. W środy i soboty Koronka do Bożego Miłosierdzia z czytaniem kartek wypominkowych. W niedzielę o 17.30 Nieszpory za zmarłych, którzy odeszli od nas w ostatnim roku oraz za zmarłych księży z naszej diecezji.
  3. Spotkanie Wspólnoty św. Jana Pawła II we wtorek po Mszy św. wieczorowej.
  4. W czwartek zapraszamy do modlitwy w intencji przedsiębiorców i ludzi aktywnych zawodowo. Po Mszy św. o godz. 18.00 i Nowennie do św. Jana Pawła II spotkanie integracyjne w budynku duszpasterskim.
  5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 i 1 szkoły średniej w piątek po Mszy św. wieczorowej.
  6. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec w intencji budowy kościoła parafialnego i naszych dobrodziejów.
  7. Za tydzień obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  8. Z racji III niedzieli miesiąca taca na budowę kościoła i puszka na pomoc Kościołowi prześladowanemu.
  9. Zapraszam mieszkańców Sławin na spotkanie organizacyjne w związku z peregrynacją relikwii św. Jana Pawła II. Spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 w kaplicy.
  10. Spotkanie dzieci klas III wraz z rodzicami w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  11. 24 listopada w naszej Parafii renowacja Misji. Wydarzenie połączone będzie z rekolekcjami, które pomogą nam wejść w nowy rok kościelny i dobrze przeżyć Adwent.
  12. Osoby chętne do roznoszenia w tym roku opłatków wigilijnych prosimy o zgłoszenie się do ks. proboszcza.
    W najbliższym tygodniu opłatki będą roznoszone następująco:
    Poniedziałek – ul. Górna, Długa i Brzozowa
    Worek – ul. Leśna.
    Środa – ul. Urocza, Grabowa, Łąkowa, Słoneczna, Sławiny przedłużenie ul. Górnej.
    Czwartek – ul. Żeromskiego, Spacerowa, Tęczowa, Ogrodowa
    Piątek – ul. Warszawska i Lipowa, Sławiny
    Sobota – Mierżączka, osiedle przy ul. Legionów, Jasna i Osiedlowa.
    Dziękuje osobom, które zadeklarowały gotowość roznoszenia opłatków. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na budowę kościoła parafialnego.
  13. Dziękujemy za wsparcie duchowe i materialne parafii – Bóg zapłać!
  14. Dziękujemy Pani Zofii za ufundowanie odkurzacza do naszej kaplicy. Bóg zapłać!
  15. W najbliższą sobotę o godz. 19.00 w budynku duszpasterskim – wieczorek artystyczny. Upamiętnimy lokalnego artystę p. Edwarda Paśnika w 1 rocznicę Jego śmierci. Będziemy mogli posłuchać występów młodych artystów z naszej parafii i wspólnie spędzić czas. Zapraszamy.
  16. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Znajdziemy ją na stoliku za ławkami.
  17. Wojownicy Maryi zapraszają na spotkanie „Męska Wspólna Sprawa- Czyli Wiara” 17 listopada br. o godz. 18.00 w Parafii MB Częstochowskiej w Garwolinie.